Βρες εύκολα και γρήγορα εξετάσεις και κλείσε το ραντεβού σου δωρεάν σε 2 μόλις λεπτά!
ΒΗΜΑ 2ο
Επιλογή διαγνωστικού κέντρου
ΒΗΜΑ 1οΕπιλογή εξετάσεων
ΒΗΜΑ 2οΕπιλογή διαγνωστικού κέντρου
ΒΗΜΑ 3οΣτοιχεία ασθενούς
×
ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Τεστ Κυήσεως
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ: Καλός καθαρισμός των έξω γεννητικών οργάνων με άφθονο νερό και μη αντισηπτικό προϊόν καθαρισμού
Σκούπισμα με με αποστειρωμένη γάζα ή καθόλου
Συλλέγετε κατά προτίμηση τα ούρα της πρώτης πρωινής ούρησης: αφού τρέξουν τα πρώτα ούρα, συλλέγετε στο ειδικό δοχείο (ουροσυλλέκτης) ούρα μόνο από το μέσο της ούρησης (δηλ. τα επόμενα τελευταία ούρα να είναι εκτός δοχείου)
Το ειδικό δοχείο θα πρέπει να παραδοθεί στο κέντρο εντός 30 λεπτών από τη λήψη, διαφορετικά θα πρέπει να τοποθετηθεί σε ψυγείο ή σε δοχείο με παγάκια
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ: Καλός καθαρισμός των έξω γεννητικών οργάνων με άφθονο νερό και μη αντισηπτικό προϊόν καθαρισμού
Σκούπισμα με με αποστειρωμένη γάζα ή καθόλου
Συλλέγετε κατά προτίμηση τα ούρα της πρώτης πρωινής ούρησης: αφού τρέξουν τα πρώτα ούρα, συλλέγετε στο ειδικό δοχείο (ουροσυλλέκτης) ούρα μόνο από το μέσο της ούρησης (δηλ. τα επόμενα τελευταία ούρα να είναι εκτός δοχείου)
Το ειδικό δοχείο θα πρέπει να παραδοθεί στο κέντρο εντός 30 λεπτών από τη λήψη, διαφορετικά θα πρέπει να τοποθετηθεί σε ψυγείο ή σε δοχείο με παγάκια
Πολύ ικανοποιημένη από το χώρο, τον προσανατολισμό στον ασθενή και την εξυπηρέτηση τη μέρα της αιμοληψιας.
Το μόνο αρνητικό είναι ότι τα αποτελέσματα αργησαν να μου σταλούν στο μέιλ (είχε επιβεβαιωθεί ότι έχουν το σωστό)-3 ημέρες μετά την αιμοληψια έφτασαν, αμέσως μόλις τηλεφώνησα να μάθω πότε θα είναι έτοιμα. Σημειώνεται ότι ρώτησα πότε θα είναι έτοιμα κατά την αιμοληψια αλλά δε μου δόθηκε κάποιο χαρτάκι ή προφορική ενημέρωση.
Ωστόσο θα τους ξανά προτιμήσω γιατί είναι κοντά στο σπίτι μου και συμφέρει σε εξετάσεις που δεν έχουν παραπεμπτικό
Επιλέγουμε εδώ και πολλά χρόνια το συγκεκριμένο διαγνωστικό κέντρο για τη διενέργεια εξετάσεων όλης της οικογένειας, όλων των ηλικιών. Εξαιρετικοι επαγγελματίες, υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. Μπράβο στον κ. Λαμπρόπουλο για την εξαιρετική δουλειά του όλα αυτά τα χρόνια.
Όλα καλά,πολύ ευγενικοί όλοι,ολα ήταν όπως έγραφε στο doctor anytime, τίποτα έξτρα. Άμεση εξυπηρέτηση ραντεβού,άμεσα αποτελέσματα,πολύ ήρεμος κ ευγενικός ο γιατρός, πολύ ευγενική και γρήγορη η κοπέλα στην υποδοχή!