Laser αποτρίχωσης
46

Γιατροί με εμπειρία στο Laser αποτρίχωσης

  • Laser αποτρίχωσης 30€–80€
    Ανά συνεδρία, Full Body και Full Face: 170€
    • Laser αποτρίχωση ώμοι Από 30€ έως 80€
      30€ για τη περιοχή των ώμων, στο κόστος των 80€ περιλαμβάνεται η περιοχή των ώμων, της πλάτης και της μέσης. Το κόστος ενδέχεται να διαφοροποιηθεί αναλόγως τους περιστατικού.
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 30€
      Το κόστος ενδέχεται να διαφοροποιηθεί αναλόγως τους περιστατικού.
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 40€
      Το κόστος ενδέχεται να διαφοροποιηθεί αναλόγως τους περιστατικού.
    • Laser αποτρίχωση πόδια 90€
      Το κόστος ενδέχεται να διαφοροποιηθεί αναλόγως τους περιστατικού.
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο Από 20€ έως 40€
      Το κόστος ενδέχεται να διαφοροποιηθεί αναλόγως τους περιστατικού.
Περιγραφή
Το ιατρικό Laser τύπου Alexandrite νέας γενιάς αποτελεί το όπλο του 21ου αιώνα για την απομάκρυνση της ανεπιθύμητης τριχοφυΐας. Η ήπια δέσμη φωτός που εκπέμπεται απορροφάται από την μελανίνη του τριχικού θύλακα χωρίς να επηρεάζει τη γύρω δερματική περιοχή, η οποία προστατεύεται επιπλέον από έναν μηχανισμό ψύξης των ανώτερων στρωμάτων της επιδερμίδας εξασφαλίζοντας έτσι ένα σίγουρο αποτέλεσμα και μάλιστα ανώδυνα. Είναι βασικό η περιοχή να είναι ξυρισμένη 2 ημέρες πριν.

Χαλανδρίου 1 & Λεωφόρος Μεσογείων, Αγία Παρασκευή, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 50€–60€
    Κόστος ανά συνεδρία και διάρκειας από 15 έως 60 λεπτά. Το κόστος εξαρτάται από την περιοχή εφαρμογής, την πυκνότητα της τριχοφυΐας, καθώς και από το αν πρόκειται για πρώτη συνεδρία ή για συνεδρία συντήρησης. Ιδανικά ο ασθενής να έχει ξυρίσει την περιοχή περίπου 5–6 ημέρες πριν.
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι Από 50€ έως 60€
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη Από 20€ έως 30€
    • Laser αποτρίχωση πόδια Από 100€ έως 200€
    • Laser αποτρίχωση ευαίσθητης περιοχής 60€
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο Από 30€ έως 40€
    • Laser αποτρίχωση Κύστη κόκκυγος 30€
Περιγραφή
Με τη χρήση laser Alexandrite Candela αντιμετωπίζεται αποτελεσματικά η ανεπιθύμητη τριχοφυΐα.

LASER Laser - Φειδιππίδου 8-10 Αθήνα 2ος όροφος, Αμπελόκηποι, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται το μηχάνημα τελευταίας τεχνολογίας αποτρίχωσης Motus AY Alexandrite της DEKA με τεχνολογία MOVEO, το οποίο προσφέρει ανώδυνη και αποτελεσματική αποτρίχωση για όλους τους τύπους δέρματος, ακόμη και τους πιο σκούρους φωτότυπους .

Πατρ. Ιωακείμ 2, Θεσσαλονίκη, ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης Δωρεάν
    ανά συνεδρία και η διάρκεια εξαρτάται από την εκάστοτε περίπτωση. Η τιμολόγηση γίνεται κατόπιν δωρεάν ενημέρωσης και αξιολόγησης του κάθε ασθενή εξατομικευμένα.
    • Laser αποτρίχωση ώμοι Δωρεάν
      Η πρώτη επίσκεψη ενημέρωσης και αξιολόγησης είναι δωρεάν
    • Laser αποτρίχωση πόδια Δωρεάν
      Η πρώτη επίσκεψη ενημέρωσης και αξιολόγησης είναι ΔΩΡΕΑΝ.
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι Δωρεάν
      Η πρώτη επίσκεψη ενημέρωσης και αξιολόγησης είναι ΔΩΡΕΑΝ.
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη Δωρεάν
      Η πρώτη επίσκεψη ενημέρωσης και αξιολόγησης είναι ΔΩΡΕΑΝ.
Περιγραφή
Η θεραπεία πραγματοποιείται με Laser Αλεξανδρίτη Candela και ο ασθενής απαλλάσσεται από την ανεπιθύμητη τριχοφυΐα.

Βασιλίσσης Σοφίας 54, Ιλίσια, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 25€–50€
    η πρώτη ενημερωτική επίσκεψη
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 40€
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 40€
    • Laser αποτρίχωση ώμοι 40€
    • Laser αποτρίχωση πόδια 100€
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο Από 25€ έως 50€
      25€ άνω χείλος. 40€ άνω χείλος και πιγούνι. 50€ full face.
    • Laser αποτρίχωση χέρια 50€
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται Laser Αλεξανδρίτης - Candela.

Ταξιαρχών 49, Κορυδαλλός, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 20€–220€
    Κόστος ανά συνεδρία και η διάρκεια εξαρτάται από την εκάστοτε περίπτωση. Η πρώτη επίσκεψη που περιλαμβάνει έλεγχο και ενημέρωση παρέχεται δωρεάν.
    • Laser αποτρίχωση πόδια Από 80€ έως 120€
      Η εκτίμηση του περιστατικού και η ενημέρωση για το πλάνο θεραπείας και το κόστος είναι δωρεάν
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη Από 20€ έως 30€
      Η εκτίμηση του περιστατικού και η ενημέρωση για το πλάνο θεραπείας και το κόστος είναι δωρεάν
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι Από 40€ έως 60€
      Η εκτίμηση του περιστατικού και η ενημέρωση για το πλάνο θεραπείας και το κόστος είναι δωρεάν.
    • Laser αποτρίχωση ώμοι Από 40€ έως 70€
      Η εκτίμηση του περιστατικού και η ενημέρωση για το πλάνο θεραπείας και το κόστος είναι δωρεάν.
    • Laser αποτρίχωση κοιλιά 30€
    • Laser αποτρίχωση Full body Από 160€ έως 220€
      Ανάλογα το περιστατικό ( η τιμή διαφοροποιείται αναλόγως π.χ. στην συντήρηση)
Περιγραφή
Για τη θεραπεία χρησιμοποιείται το μηχάνημα Laser Alexandrite Elite+™. Η τιμή για την κάθε συνεδρία εξαρτάται από παράγοντες όπως η περιοχή σώματος, η έκταση, το είδος και η πυκνότητα της τριχοφυΐας κλπ.

Τσιμισκή 100, Θεσσαλονίκη, ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 40€
    Το κόστος της συνεδρίας είναι συγκεκριμένο! Προσφέρουμε όμως και υπηρεσία 5 έτους κάλυψης απεριορίστων συνεδρίων (όσων απαιτούνται).
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 40€
      η 1η συνεδρία, ωστόσο υπάρχει και πακέτο 3 συνεδρίες στα 89€.
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη Από 19€ έως 25€
      Laser Αποτρίχωση με τα πιο σύγχρονα μηχανήματα! Soprano Ice Platinum με συχνότητες Alexandrite, Diode, Nd YAG
    • Laser αποτρίχωση πόδια Από 50€ έως 60€
    • Laser αποτρίχωση ευαίσθητης περιοχής Από 30€ έως 40€
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο 45€
      Laser Αποτρίχωση με τα πιο σύγχρονα μηχανήματα! Soprano Ice Platinum με συχνότητες Alexandrite, Diode, Nd YAG
    • Laser αποτρίχωση Full body 180€
Περιγραφή
Candela Alexandrite & Soprano Ice Platinum. Πιστοποιημένες διαδικασίες, καλύτερη δυνατή διάγνωση χάρη στην πολυετή πείρα. Αφορά περιστατικά Τριχοφυΐας - Υπερτρίχωσης - Δασυτριχισμού - Θυλακίτιδας. Συνιστάται ο/η ασθενής σε θεραπείες σώματος να έχει ξυριστεί 24 ώρες πριν. Αφήνουμε μια μικρή περιοχή αξύριστη προκειμένου να γίνει η σωστή διάγνωση τριχοφυΐας. Στις θεραπείες προσώπου δεν πρέπει ο ασθενής να κάνει οτιδήποτε! Η απόσταση από οποιοδήποτε άλλη μέθοδο αποτρίχωσης (κερί, κρέμες) πρέπει να είναι τουλάχιστον 2 εβδομάδες πριν τη θεραπεία LASER. Η έκθεση στο ήλιο καλό είναι να αποφεύγεται 1-2 μέρες πριν τη θεραπεία και αντίστοιχο διάστημα μετά!

ALIAVITA Medical Aesthetics - Πανόρμου Λεωφ. Κηφισίας 107 & Πανόρμου 119, Αμπελόκηποι, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 50€
    Το κόστος της θεραπείας διαμορφώνεται έπειτα από δωρεάν ενημέρωση και κλινική αξιολόγηση.
Περιγραφή
Η θεραπεία πραγματοποιείται με την τελευταίας τεχνολογίας συσκευή Laser Αλεξανδρίτη και Nd:Yag της Εταιρείας Quanta System.

Μακρυγιάννη και Αθανασίου Διάκου 2, Κουκάκι, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης Δωρεάν
    Η τιμή διαμορφώνεται έπειτα από Δωρεάν Αξιολόγηση & Ενημέρωση του ασθενή εξατομικευμένα. Η θεραπεία πραγματοποιείται με Laser Alexandrite 7ης Γενιάς και ο ασθενής απαλλάσσεται από την ανεπιθύμητη τριχοφυΐα.
Περιγραφή

Η Ζωγράφου Αγγελική MD, MSc, PhD είναι Δερματολόγος - Αφροδισιολόγος Ενηλίκων & Παίδων και διατηρεί ιδιωτικά ιατρεία στο κέντρο, στην Πλατεία Μαβίλη, αλλά και στην Γλυφάδα. Σπούδασε Ιατρική στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, από όπου αποφοίτησε με Άριστα και δύο υποτροφίες. Η αγάπη και το πάθος της για την Πλαστική Χειρουργική την οδήγησαν σε περαιτέρω σπουδές, αποκτώντας Μεταπτυχιακό Τίτλο (Master) στην Ελάχιστα Επεμβατική και Ρομποτική Χειρουργική, από όπου αποφοίτησε με διάκριση και Άριστα, καθώς και Διδακτορικό τίτλο στην Πλαστική Χειρουργική, επίσης με διάκριση και Άριστα.

Στη συνέχεια, ολοκλήρωσε εξαετή εξειδίκευση στην Αγγλία, στο Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης, με περαιτέρω εκπαίδευση στη Δερματολογία, τη Δερματοχειρουργική και τη Mohs Χειρουργική - μια εξειδικευμένη μέθοδο για την αφαίρεση δερματικών καρκίνων. Έπειτα, μετέβη στις Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, όπου για έναν χρόνο εξειδικεύτηκε στις σύγχρονες τεχνικές Μεταμόσχευσης Μαλλιών FUE, σε μία από τις κορυφαίες κλινικές του είδους.

Μετά την ολοκλήρωση της εκπαίδευσής της, επέστρεψε στο Λονδίνο, όπου εργάστηκε για δύο χρόνια ως Διευθύντρια σε ιδιωτικές Κλινικές Πλαστικής Χειρουργικής στη διάσημη Harley Street. Ακολούθως, εργάστηκε για δύο ακόμη χρόνια στην Ελβετία, στη Ζυρίχη, επίσης ως Διευθύντρια σε κορυφαίες ιδιωτικές κλινικές Πλαστικής Χειρουργικής. Η πολυετής διεθνής της εμπειρία, οι πολλαπλές εξειδικεύσεις της και η επαφή της με ασθενείς από όλο τον κόσμο αποτέλεσαν το έναυσμα για τη δημιουργία, το 2018, των Κλινικών Derm & Plastic Surgery Clinic, πρότυπων Κλινικών Πλαστικής Χειρουργικής και Αισθητικής Δερματολογίας. Από τότε μέχρι σήμερα, συνεχίζει αδιάκοπα να επιδιώκει την αριστεία, να ενημερώνεται για τις διεθνείς εξελίξεις, να αναζητά την καινοτομία και να διασφαλίζει την απόλυτη ασφάλεια κάθε ιατρικής πράξης μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια. Παράλληλα, η ιατρός είναι Διευθύντρια του Τμήματος Mohs Χειρουργικής του Νοσοκομείου ΥΓΕΙΑ, αποτελώντας τη μοναδική πιστοποιημένη Mohs Χειρουργό στην Ελλάδα.

Είναι επίσης Διδάκτωρ του Πανεπιστημίου Αθηνών, όπου εκπαιδεύει φοιτητές Ιατρικής και ειδικευόμενους ιατρούς. Με πάνω από 15 χρόνια διεθνούς ιατρικής εμπειρίας σε όλο το φάσμα της Πλαστικής Χειρουργικής - Επανορθωτικής και Αισθητικής - της Mohs Χειρουργικής, της Δερματοχειρουργικής και της Μεταμόσχευσης Μαλλιών, έχει πραγματοποιήσει περισσότερες από 5.000 επεμβάσεις ως Πρώτος Χειρουργός σε Ελλάδα, Αγγλία, Ελβετία και Αμερική.

Βασιλίσσης Σοφίας & Δορυλαίου 4, Πλατεία Μαβίλη, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
Περιγραφή
Για την απαλλαγή της ανεπιθύμητης τριχοφυϊας εφαρμόζεται η μέθοδος laser alexandrite, η πιο αποτελεσματική και η πλέον ενδεδειγμένη για ιατρική αποτρίχωση.

Ερμού 18, Σύνταγμα, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 20€–70€
    Από 20 ευρώ και το κόστος κυμαίνεται ανά περιοχή.
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 40€
    • Laser αποτρίχωση πόδια 80€
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 30€
      H επίσκεψη για ενημέρωση είναι δωρεάν.
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο 30€
    • Laser αποτρίχωσης μηροί 50€
    • Laser αποτρίχωσης γάμπες 70€
    • Laser αποτρίχωσης άνω χείλος 20€
    • Laser αποτρίχωση Full body 140€
    • Laser αποτρίχωση ευαίσθητης περιοχής 40€
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται Laser Αλεξανδρίτη (CANDELA) και το δέρμα θα πρέπει να είναι καθαρό και η περιοχή ξυρισμένη προ τριών ημερών. Αντιμετωπίζεται η υπερτρίχωση και η ανεπιθύμητη τριχοφυΐα.

Αγωνιστών Στρατοπέδου Χαϊδαρίου 39, Χαϊδάρι, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 20€–170€
    Μουστάκι - Μασχάλες - Μπικίνι 70 ευρώ. Μπικίνι και Πόδια 100 -120 ευρώ. Το κόστος ποικίλει ανάλογα με περιοχή και περιστατικό.
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 30€
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 30€
    • Laser αποτρίχωση πόδια Από 80€ έως 100€
    • Laser αποτρίχωση χέρια 50€
    • Laser αποτρίχωση πλάτη 80€
    • Laser αποτρίχωση στήθος 70€
    • Laser αποτρίχωση κοιλιά 20€
    • Laser αποτρίχωση Full body Από 150€ έως 170€
    • Laser αποτρίχωση ευαίσθητης περιοχής 40€
Περιγραφή

Η Αυγουστινάκη Νεκταρία είναι Δερματολόγος - Αφροδισιολόγος και διατηρεί ιδιωτικό ιατρείο στην Άνω Τούμπα. Διαθέτει πτυχίο Ιατρικής από το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης και ειδικεύτηκε στην Δερματολογία - Αφροδισιολογία στο νοσοκομείο αφροδίσιων και δερματικών νόσων στη Θεσσαλονίκη. Επίσης, έχει κάνει μετεκπαίδευση στο Gardiff της Ουαλίας. Τέλος, έχει συμμετάσχει σε συνέδρια στο εξωτερικό και στο εσωτερικό, ενώ έχει συγγράψει επιστημονικά άρθρά σε περιοδικά εξωτερικού και εσωτερικού.

Χριστόφορου Περραιβού 46, Άνω Τούμπα, ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 30€
    Τα κόστη είναι ανα συνεδρία. Ξεκινούν από 30€ και διαρκούν από 15 λεπτά έως 1,5 ώρα αναλόγως την περιοχή της θεραπείας. Χρειάζεται να μην έχει μαυρίσει η επιδερμίδα και να μην υπάρχουν μακριές τρίχες. Το ιδανικό μήκος των τριχών είναι περίπου 0,5 cm.
Περιγραφή
Στις συνεδρίες η θεραπεία πραγματοποιείται με Alexandrite Arion Laser αποτρίχωσης.

Λεωφ. Αλεξάνδρας 33, Γκύζη, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 30€
    ανά συνεδρία και η διάρκεια εξαρτάται από την εκάστοτε περίπτωση. Η τιμή της θεραπείας εξαρτάται από την περιοχή του σώματος και εξατομικεύεται στον κάθε ασθενή, αναλόγως με την τριχοφυΐα και προηγούμενες θεραπείες στις οποίες έχει υποβληθεί.
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 40€
    • Laser αποτρίχωση πόδια 100€
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο 30€
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται DEKA MOTUS AX Alexandrite Laser System. Συνιστάται η περιοχή στην οποία θα εφαρμοστεί το laser να είναι ξυρισμένη 2-3 ημέρες πριν την εφαρμογή.

Καλαμών 21, Περιστέρι, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 10€–250€
    Το κόστος εξαρτάται από το περιστατικό. Χρειάζεται να έχετε ξυρίσει την περιοχή που θα εφαρμοστεί laser 2-5 ημέρες πριν και να μην έχει προηγηθεί solarium τις τελευταίες 7 ημέρες.
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται Laser Alexandrite Lutronic Clarity 2.

Αισθητικά Περιστατικά Τσιμισκή 92, Θεσσαλονίκη, ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωση μπικίνι 30€–60€
    Η συνεδρία και εξαρτάται από την έκταση της περιοχής
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι Από 30€ έως 60€
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 40€
    • Laser αποτρίχωση ώμοι Από 40€ έως 60€
    • Laser αποτρίχωση πόδια Από 90€ έως 120€
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο Από 20€ έως 50€
      Ανάλογα με την περίπτωση.
    • Laser αποτρίχωση χέρια Από 40€ έως 60€
      Η τιμή ορίζεται κατόπιν συνεννόησης.Το Laser πραγματοποιείται σε συνεργαζόμενο ιατρείο στο Κολωνάκι.
    • Laser αποτρίχωσης άνω χείλος 20€
    • Laser αποτρίχωση πλάτη Από 90€ έως 120€
    • Laser αποτρίχωση στήθος Από 60€ έως 120€
    • Laser αποτρίχωση κοιλιά Από 40€ έως 70€
    • Laser αποτρίχωση Full body 200€
Περιγραφή
Χρησιμοποιούνται το πιο αποτελεσματικά laser, Διοδικό και Αλεξανδρίτης σε συνδυασμό με ND Yang. Σε 5-7 συνεδρίες, χωρίς ερύθημα ή καψίματα. Είναι η επόμενη εποχή στην αποτρίχωση καθώς χρησιμοποιείται και σε σκουρόχρωμα δέρματα. Είναι ιδιαίτερα ανεκτό και δεν απαιτείται χρήση τοπικής αναισθησίας.

Αγίας Φωτεινής 53, Νέα Σμύρνη, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 30€–100€
    ανά συνεδρία και η διάρκεια εξαρτάται από την εκάστοτε περίπτωση (περιοχή εφαρμογής).
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται το Laser Alexandrite Candela και αντιμετωπίζεται η ανεπιθύμητη τριχοφυΐα. Ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να μην έχει εκτεθεί στον ήλιο, να μην υπάρχει δερματικό πρόβλημα στην περιοχή της εφαρμογής, να μην παίρνει φάρμακα που προκαλούν φωτοευαισθησία και το μήκος της τρίχας να είναι περίπου 2 - 3 χιλιοστά. Για οτιδήποτε άλλο γίνεται ενημέρωση και λήψη ιστορικού πριν από την πρώτη συνεδρία.

Λαρίσης 4, Αμπελόκηποι, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 20€
    από 20€ η συνεδρία. Το τελικό κόστος εξαρτάται από την περίπτωση. (Ειδικές τιμές για συνδυασμό περιοχών).
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 20€
      με αλεξανδρίτη
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 45€
      με αλεξανδρίτη
    • Laser αποτρίχωση πόδια 95€
      με αλεξανδρίτη
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται Laser Αλεξανδρίτη (Alexandrite Candela).

Λεωφόρος Ηρακλείου 201, Νέα Ιωνία, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης έως 50€
    ανά συνεδρία και διαρκεί 15 - 120 λεπτά. Τα κόστη είναι ενδεικτικά. Ενδέχεται να υπάρξουν αλλαγές κατά την επίσκεψη ανάλογα το περιστατικό.Σε περίπτωση προπληρωμής μέσω της πλατφόρμας, επιλέγεται αυτόματα το κατώτατο ποσό. Κατά την επίσκεψή σας στο ιατρείο, θα καταβάλλεται το υπόλοιπο ποσό, το οποίο διαμορφώνεται ανάλογα με το περιστατικό.
    • Laser αποτρίχωση μπικίνι 50€
      Ανάλογα με την περίπτωση.
    • Laser αποτρίχωση μασχάλη 50€
    • Laser αποτρίχωση πρόσωπο Από 25€ έως 50€
      Σε περίπτωση προπληρωμής μέσω της πλατφόρμας, επιλέγεται αυτόματα το κατώτατο ποσό. Κατά την επίσκεψή σας στο ιατρείο, θα καταβάλλεται το υπόλοιπο ποσό, το οποίο διαμορφώνεται ανάλογα με το περιστατικό.
    • Laser αποτρίχωση πόδια 150€
      Η τιμή διαφοροποιείται ανάλογα με το περιστατικό.
    • Laser αποτρίχωση ώμοι Δωρεάν
      1η ενημερωτική επίσκεψη είναι δωρεάν.
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται Laser αποτρίχωσης Αλεξανδρίτης Motus AX με κεφαλή από ζαφείρι που ψύχεται γι αυτό το λόγο η θεραπεία είναι ανώδυνη και πιο αποτελεσματική. Καλό θα είναι να πραγματοποιηθεί ξύρισμα στο σημείο εφαρμογής 24 ώρες πριν την συνεδρία (εκτός προσώπου). Αντιμετωπίζεται η υπερτρίχωση και ο δασυτριχισμός.

Μίνωος 84, Θέρισσος, Ηράκλειο Κρήτης, ΚΡΗΤΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού
  • Laser αποτρίχωσης 15€
    Το κόστος είναι ενδεικτικό και διαμορφώνεται ανάλογα με την περιοχή ή περιοχές που επιλέγονται. (Στο κόστος περιλαμβάνεται και η επαναληπτική θεραπεία που γίνεται σε 15 ημέρες από την εφαρμογή)
Περιγραφή
Χρησιμοποιείται το μηχάνημα Laser Alexandrite Candela Pro® τελευταίας γενιάς, για μόνιμο και οριστικό αποτέλεσμα. Τρεις ημέρες πριν τη συνεδρία θα πρέπει να έχει ξυριστεί η περιοχή του σώματος με ξυράφι και να αποφεύγεται η έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία μετά τη συνεδρία, αλλά και το μπάνιο με καυτό νερό για 3 ημέρες. Τέλος, συνιστάται ενυδάτωση με γαλάκτωμα στις περιοχές για 3 ημέρες.

Λεωφόρος Κηφισίας 236, Κηφισιά, ΑΤΤΙΚΗ

Επόμενη διαθεσιμότητα Κλείσε ραντεβού

Laser αποτρίχωσης

Μάθε για όλες τις τεχνικές, τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματά τους


Χρειάζεσαι βοήθεια;

Συνδέσου ή κάνε εγγραφή για να συνεχίσεις
Συνδέσου ή κάνε εγγραφή για να συνεχίσεις

Συνέχεια με

ή κάνε εγγραφή με το email σου

Ο κωδικός πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 6 χαρακτήρες (λατινικά γράμματα, αριθμούς, σύμβολα) και 1 κεφαλαίο.
Δημιουργήστε νέο κωδικό

Συμπλήρωσε το email που χρησιμοποιείς στο doctoranytime και θα λάβεις σύνδεσμο για τη δημιουργία νέου κωδικού

Τα στοιχεία σου είναι σε καλά χέρια
doctor-graphic doctor-graphic

Στο doctoranytime λαμβάνουμε σοβαρά υπόψιν τόσο την υγεία σου όσο και τα προσωπικά σου δεδομένα!

Για να εξασφαλίσουμε ότι:

  • θα έχεις τη βέλτιστη δυνατή μεταχείριση από τους συνεργαζόμενους γιατρούς και διαγνωστικά κέντρα
  • θα μπορείς να κλείνεις εύκολα και γρήγορα τα ραντεβού σου διατηρώντας το δικαίωμα της αξιολόγησης
  • θα μπορούμε να επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σου για έκτακτες αλλαγές σχετικά με το ραντεβού σου
  • θα έχεις τη δυνατότητα να λαμβάνεις ενημερωτικό υλικό και προτάσεις για θέματα υγείας που μπορεί να σε ενδιαφέρουν

είναι απαραίτητο για εμάς να συλλέγουμε και να επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σου δεδομένα στο βαθμό που μας επιτρέπεις.

Γι αυτό το λόγο θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι τηρούμε όλα τα απαραίτητα μέτρα για την προστασία των προσωπικών σου δεδομένων, σύμφωνα με τον Νέο Ευρωπαϊκό Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων (“GDPR”), τους όρους της Πολιτικής Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων του doctoranytime (τους οποίους μπορείς να διαβάσεις αναλυτικά εδώ) και τις προϋποθέσεις της νομοθεσίας.

Για οποιαδήποτε απορία αναφορικά με την προστασία της ιδιωτικότητας σου από τo doctoranytime ή εάν επιθυμείς να ασκήσεις τα δικαιώματα που σου παρέχει ο GDPR ως προς τα προσωπικά σου δεδομένα (ενημέρωση, πρόσβαση, διόρθωση, διαγραφή, περιορισμός της επεξεργασίας, φορητότητα των δεδομένων σου, εναντίωση και δικαίωμα υποβολής καταγγελίας στην Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα) μπορείς να επικοινωνήσεις με τον Data Protection Officer του doctoranytime στο e-mail: [email protected].

Όροι χρήσης

Συγχαρητήρια!!

Η εγγραφή σου ολοκληρώθηκε.

Πραγματοποίησε βιντεοκλήση με επαγγελματία υγείας

Κλείσε ραντεβού για βιντεοκλήση με 3 μόνο βήματα και δες τον επαγγελματία υγείας από το κινητό, το tablet ή τον υπολογιστή σου.

home
Συμβουλέψου τον ειδικό από την άνεση του σπιτιού σου
time
Κλείσε ραντεβού αμέσως
data
Διασφάλισε τα προσωπικά σου δεδομένα

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να κλείσεις ραντεβού για βιντεοκλήση.

ΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
Φίλτρα
  • Ειδικότητες