• Γενικά θέματα
  • Υποβλήθηκε 19/01/2024

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω τα τελευταία χρόνια κατά την στύση το πέος στρίβει όλο αριστερά , το έψαξα στο Ίντερνετ αλλα μου βγάζει μόνο μια νόσο που το πέος έχει κλίση πάνω , αριστερά και δεξιά αλλα μέσα στο μήκος , εμένα απλά στρίβει όλο αριστερά από την βάση . Πρέπει να το κοιτάξω ; Δεν έχω κάποιο πόνο κτλπ απλά μου κάνει εντύπωση . Ελπίζω να έγινα κατανοητός τι εννοώ . Δηλαδή δεν έχει σχέση με τις φωτό που βρήκα στο Ίντερνετ . Μετά σκέφτηκα μήπως παίζει ρόλο που τόσα χρόνια μέσα στο εσώρουχο είναι μόνιμος αριστερά .

3 ειδικοί απάντησαν

  • Όχι αν δεν σας ενοχλεί στην στύση δεν πειράζει ,αλλά καλό θα είναι νασας δει ουρολόγος για να εκτιμήσει το πρόβλημα

    Τσακαλίδης Χρήστος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Σέρρες

  • Αυτή η νόσος λέγεται promise και μπορεί να είναι οποιοδήποτε σημείο του πέους
    Υπάρχει ειδική θεραπεία γι’αυτό

    Χατζηδημητρίου Ευστράτιος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Παγκράτι

  • Αν στρίβει μόνο κ δεν δημιουργεί πόνο στην επαφή...το παρακολουθούμε απλα

    Ξηρομερίτης Μάριος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Λάρισα