• Πιστοποιητικά υγείας για εργασία
  • Υποβλήθηκε 19/12/2022

Καλησπέρα σας . Έχω βγάλει πιστοποιητικό υγείας και θέλω να το βρω ηλεκτρονικά ή σε κάποια υπηρεσία... Υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω ;

28 ειδικοί απάντησαν

  • Όχι πρόσβαση σε αυτά έχουν μόνο οι επαγγελματίες υγείας

    Dr. Νασίκας Βασίλειος

    Οφθαλμίατρος

    Λάρισα

  • Ηλεκτρονικά πιστοποιητικά υγείας εκδίδουν εκδίδουν οι πιστοποιημένοι στο σύστημα της ηλεκτρονικής συνταγογραφήσεως γιατροί (δημόσιες δομές υγείας, νοσοκομεία, συμβεβλημένοι με τον ΕΟΠΥΥ).

    Κρεζίας Πέτρος

    Καρδιολόγος

    Άλιμος

  • Αν έχει εκδοθεί ηλεκτρονικά μέσω ηλεκτρονικής συνταγογράφησης, θα το βρείτε στο e-mail σας. Διαφορετικά επικοινωνήστε με τον γιατρό που σας το έδωσε για να το ξαναεκτυπώσει.

    Κουτσουφλιανιώτης Κωνσταντίνος

    Παθολόγος

    Θεσσαλονίκη

  • Ασχοληθείτε προσωπικά και ρωτήστε και τον λογιστή σας γνωρίζει.

    Γκόγκος Μανώλης MD Laser Inc.

    Χειρουργός Οφθαλμίατρος

    Θήβα

  • Νομιζω απο τον ιατρο που το χορηγησε

    Σιμιτσής Στυλιανός

    Καρδιολόγος

    Πλατεία Μαβίλη

  • Δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο.

    Άγριος Ιωάννης

    Καρδιολόγος

    Κέρκυρα

  • ?

    Τριανταφύλλης Δημήτριος

    Καρδιολόγος

    Κυψέλη

  • Καλημέρα σας. Δυστυχώς δέν μπορώ να σας βοηθήσω σε αυτό. Ίσως εκεί που βγάλατε το πιστοποιητικό να μπορέσουν να σας βοηθήσουν.

    Μυλωνάς Χρύσανθος

    Ορθοπαιδικός Χειρουργός - Τραυματιολόγος

    Ανάβυσσος

  • Δυστυχώς δεν γνωρίζω

    Γιαννούλη Ερμιόνη

    Νευρολόγος

    Νέο Ψυχικό

  • Καλησπέρα, ο γιατρός που σας έδωσε το πιστοποιητικό έχει πρόσβαση στην επανέκδοσή του

    Μαρινάκης Ευάγγελος

    Παθολόγος - Health Coach

    Χαλάνδρι

  • Δυστυχώς δεν γνωρίζω σε ποια διεύθυνση να μπειτε

    Λαλέτσογλου Ελισάβετ

    Χειρουργός Οφθαλμίατρος

    Αιγάλεω

  • ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ

    Βασσάλος Δημήτριος

    Πνευμονολόγος - Φυματιολόγος

    Χολαργός

  • Το πιστοποιητικό υγείας μόνο ο γιατρός που το εξέδωσε μπορεί να το ξαναδώσει. Επικοινωνήστε μαζί του. Ευχαριστώ και καλές γιορτές.

    Ζέρβας Γεώργιος

    Γενικός Οικογενειακός Ιατρός

    Σαντορίνη

  • Καλημέρα σας. Ο καλύτερος τρόπος για να βρείτε το πιστοποιητικό είναι νομίζω να απευθυνθείτε στο γιατρό που το εξέδωσε αρχικά. Ήταν απλό χειρόγραφο ή ηλεκτρονικό πιστοποιητικό; Είχε κάποια άλλα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά; Όλα αυτά μπορεί να τα διερευνήσει ο γιατρός που το είχε εκδώσει αρχικά.

    Αγγελόπουλος Παναγιώτης

    Καρδιολόγος

    Κύμη

  • Δυστυχώς δεν γνωρίζω

    Σύριος Κωνσταντίνος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Ιλίσια

  • Το πιστοποιητικό υγείας για κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος είναι χειρόγραφο και δεν καταχωρείται ηλεκτρονικά

    Σπύρος Γεώργιος

    Παθολόγος

    Νέα Σμύρνη

  • ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

    Ανδρεόπουλος Ασημάκης

    Ορθοπαιδικός Χειρουργός

    Ίλιον

  • Γεια σας, αν δεν έχει εκδοθεί μέσω gov.gr μάλλον οχι.

    Παπαμιχαήλ Νικόλαος PGDip

    Ψυχίατρος

    Χαλκίδα

  • Ρωτηστε με ενα τηλεφωνημα το κεπ

    Γρέτου Αικατερίνη

    Οφθαλμίατρος - Παιδοφθαλμίατρος

    Πειραιάς

  • ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΟ ΕΚΔΩΣΕ,ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

    Μιστυλής Παναγιώτης

    Παθολόγος

    Νέα Ιωνία

  • Ρωτήστε στα ΚΕΠ ή τον οικογενειακό γιατρό σας

    Θωμοπούλου Σταυρούλα

    Νευρολόγος

    Ίλιον

  • Δυστυχώς δε το γνωρίζω αυτό

    Σαββούρας Οδυσσέας

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Παλαιό Φάληρο

  • Δεν το γνωριζω.

    Συκιώτης Αλέξανδρος

    Καρδιολόγος

    Γέρακας

  • Στην υπηρεσία που το υποβάλλατε, κάντε αίτηση να το πάρετε, δεν γνωρίζω αν υπάρχουν ηλεκτρονικά αυτά.

    Θελερίτης Χρήστος

    Ψυχίατρος- Ψυχοθεραπευτής

    Ευαγγελισμός

  • Δυστυχώς δεν γνωρίζω...

    Ηλίας Απόστολος

    Ορθοπαιδικός - Ορθοπαιδικός Χειρουργός

    Γλυφάδα

  • Καλησπέρα σας! Συνεννοηθείτε με το γιατρό που σας το έφτιαξε! Καλές γιορτές

    Γιαννακόπουλος Πολύβιος

    Ωτορινολαρυγγολόγος (ΩΡΛ)

    Περιστέρι

  • ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΕΘΥΝΕΣΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ

    Παφλής Μιχάλης

    Ωτορινολαρυγγολόγος (ΩΡΛ)

    Πλατεία Μαβίλη

  • oxi

    Παρούση Αμαλία

    Γενικός Γιατρός

    Αχαρνές