• Υπογονιμότητα
  • Υποβλήθηκε 21/03/2024

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΕΧΩ ΔΙΑΓΝΩΣΤΕΙ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΔΟΜΤΡΙΤΙΔΑ. ΕΚΑΝΑ ΒΙΟΨΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ 96% ΣΤΡΕΠΤΟΚΟΚΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 1% ΓΑΛΑΚΤΟΒΑΚΙΛΛΟΙ. ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ 80% ΕΝΤΕΡΟΒΑΚΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 1% ΓΑΛΑΚΤΟΒΑΚΙΛΛΟΙ. ΠΑΙΡΝΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΒΑΚΙΛΛΟΙ ΣΕ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΡΝΩ +2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ + 1 ΣΕ ΥΓΡΗ ΜΟΡΦΗ ΓΑΛΑΚΤΟΒΑΚΙΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΞΑΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ..ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙNΑΝ PSP.ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΧΟΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΙΣΩΣ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ.ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΟΙ ΓΑΛΑΚΤΟΒΑΚΙΛΛΟΙ,ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΧΛΩΡΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΦΑΥΛΟ ΚΥΚΛΟ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

1 ειδικός απάντησε

  • Καλησπέρα σας. Δεν είναι σαφές από το ερώτημα σας εάν έχετε κάποιο σύμπτωμα ή αν προσπαθείτε να επιτύχετε κάποια εγκυμοσύνη με εξωσωματική. Όπως κ να έχει θα μπορούσατε να απευθυνθείτε σε κάποιον γυναικολόγο για μια δεύτερη γνώμη. Δυστυχώς αυτό δεν μπορεί να γίνει με μια απλή απάντηση σε αυτή την πλατφόρμα.

    Αλ-Αχμάρ Σάμερ Νικόλαος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Πανόρμου