• Ουρολοίμωξη
  • Υποβλήθηκε 18/04/2024

Καλησπέρα.. Είχα περίπου 4 μέρες που οταν ξυπνούσα η και κατά τη διάρκεια της ημέρας το πέος μου μπροστά ήταν υγρό, όχι όμως σαν τα κλασικά προσπερματικα υγρά...μετα από αυτό άρχισα δέκατα και περετο για 4 μέρες συνεχόμενες και στην ούρηση είχα, ένα μικρό τσούξιμο όχι πολύ έντονο χωρίς άλλο σύμπτωμα. Δεν πρόλαβα να κάνω εξέταση ούρων για ουρολοιμωξη η αλλά νοσήματα. Υπάρχει η περίπτωση της ουρολοιμωξη. Ο γιατρός μου σύστησε να πάρω νοροσιν

3 ειδικοί απάντησαν

  • Θα έπρεπε πριν πάρετε το αντιβιοτικό να κάνετε καλλιέργεια σπέρματος

    Χατζηδημητρίου Ευστράτιος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Παγκράτι

  • Με βάση το ιστορικό που αναφέρετε, θα ήταν καλό να γίνουν οι απαραίτητες εξετάσεις πριν να ξεκινήσετε την αντιβίωση, ώστε να αποκλειστούν παθήσεις τις οποίες το αντιβιοτικό μπορεί απλά να καλύψει χωρίς όμως να θεραπεύσει.
    Φαντάζομαι όμως πως για να σας δώσει ο ιατρός σας την αντιβίωση, θα σας εξέτασε και θα έκρινε πως σας καλύπτει το norocin απόλυτα.

    Λάττας Γεώργιος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Χολαργός

  • Τα συμπτώματα που περιγράφεται είναι ύποπτα για ΣΜΝ. Θα πρέπει να δείτε έναν ουρολόγο για περαιτέρω εκτίμηση.

    Αλ-Αχμάρ Σάμερ Νικόλαος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Πανόρμου