• Ουρολοίμωξη
  • Υποβλήθηκε 19/05/2024

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ.. ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΌΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 15-17 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΏΜΑΤΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΝΕΦΡΟ .. ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΥΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΝΕΦΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΎΣΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.. ΔΌΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.. ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΜΕΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ.. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΖΗΤΗΣΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΡΙΚΤΌ ΠΟΝΟ.. ΒΓΗΚΑΝ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΜΕΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΣΤΟΥΣ ΟΥΡΟΛΟΓΟΥΣ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΥΠΈΡΗΧΟ ΣΤΑ ΝΕΦΡΆ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΔΙΑΤΆΞΕΙ ΝΕΦΡΟΥ 1 ΕΚΑΤΟΣΤΟ .. ΜΠΑΙΝΩ ΕΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΊΑ ΈΚΑΤΣΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΕΙΡΑ ΕΝΔΟΦΛΈΒΙΑ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ ΕΚΑΒΑ ΕΠΑΝΆΛΗΨΗ ΕΞΕΤΆΣΕΙ ΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΘΑΡΕΣ ΠΕΡΝΏ ΕΞΙΤΉΡΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΏ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΆΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΎ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΞΙΤΉΡΙΟ ΕΝΩ ΈΠΑΙΡΝΑ Κ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ ΣΠΙΤΙ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΛΊΓΟΙ ΕΝΌΧΛΗΣΗ ΣΤΟ ΝΕΦΡΌ ΠΑΩ ΞΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΜΕΤΟΣ Κ ΟΥΡΑ Κ ΒΓΉΚΑΝ ΚΑΘΑΡΕΣ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΛΕΨΙΈΛΑ ΈΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΎΓΕΙ Κ ΔΕΝ ΈΧΩ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΠΑΡΌΛΑ ΑΥΤΆ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΚΌΜΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ .. ΣΥΝΕΧΊΖΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ ΤΕΛΕΙΏΝΕΙ.. ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ ΑΡΓΌΤΕΡΑ ΜΕ ΞΑΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΔΥΝΑΡΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΛΙ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΝΩ Κ ΥΠΈΡΗΧΟ ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ Κ Η ΔΙΣΤΆΣΕΙ ΜΕΓΆΛΩΣΕ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟ ΝΟΣΗΛΕΎΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ ΕΝΔΟΦΛΈΒΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΏΡΑ.. ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΎ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΗ ΦΟΡΆ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΣΤΕΊΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΣΤΙΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΏ ΚΑΙ ΣΠΊΤΙ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ.. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΎΕΤΕ ΟΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. ΤΙ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΊΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΓΙΑΤΊ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ

1 ειδικός απάντησε

  • Αν ο πόνος δεν είναι αποφρακτικός μπορεί να οφείλεται στο γεγονός ότι πιέζει τους ουρητήρες το έμβρυο

    Χατζηδημητρίου Ευστράτιος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Παγκράτι