• Μελέτη Ύπνου
  • Υποβλήθηκε 19/11/2022

geia sas exw terastio provlima me ton upno den mporw na koimitho katholou edw kai 15 meres exw arxisei na xanw teleios tis dunameis mou den mporw na apodoso stin douleia kai prwspathisa na to katapolemiso me vitamines kai supmlirwmata alla pali tipota den pianei exw parei kai iremistika tou xanax kai pali den me voithane na kleiso mati!!!! zw tin kathe mera pigainontas douleia me oti dunami mou exei apominei kai kanw kai gymnastiki etsi na kourasto arketa alla kai pali den eimai se thesi na koimitho pws mporw na katalavw ti trexei me ton eauto mou efoson den exw tin mnimi pou ta prokalese auto sas kanw mia paraklisi an mporeite na me voithisete.

2 ειδικοί απάντησαν

  • Καλησπέρα, χρειάζεστε την βοήθεια ενός νευρολόγου με την κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή που θα σας δώσει. Για κάποιο λόγο τα επίπεδα του άγχους σας έχουν ξεφύγει απο τα επιτρεπτά και αυτό σας έχει δημιουργήσει όλη αυτή την κατάσταση...

    Βλάχου Ιλιάνα

    Νευρολόγος

    Κέρκυρα

  • πραγματικά το θέμα του ύπνου είναι πολυδιάστατο και μπορεί να αφορά πολλά και διαφορετικά πράγματα (υπνική άπνοια, κατάθλιψη, άγχος, και πολλά άλλα) - οπότε δυστυχώς η απάντηση δεν μπορεί να είναι μονοσήμαντη - πάρτε το τάδε φάρμακο για να κοιμηθείτε - μια λύση θα ήταν η μελατονίνη και το μαγνήσιο αλλά μάλλον τα έχετε χρησιμοποιήσει - για τα φάρμακα κάποιος πρέπει να έχει γνώση του ιστορικού σας και τι άλλες παθήσεις έχετε και λοιπά - λυπάμαι που δεν μπορώ να σας βοηθήσω με ένα μήνυμα

    Γιαννούλη Ερμιόνη

    Νευρολόγος

    Νέο Ψυχικό