• Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή
  • Υποβλήθηκε 17/04/2024

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΙΔΕΟΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΕΠΕΡΝΑ ΖΟΛΟΦΤ 150MG,TRITIKO 300MG Κ INVEGA 3MG Κ ΠΗΓΕΝΑ 90% ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΛΟΓΟ ΚΙΛΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΠΑΡΕ ΛΑΝΤΟΖ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΖΟΛΟΦΤ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙΛΑ Κ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΧΑΡΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΑΓΧΟΣ ΠΙΟ ΦΟΥΛ ΔΕΝ ΓΕΙΝΕΤΕ Κ ΜΟΥ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ Κ ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ!ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ!ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΖΟΛΟΦΤ 200 MG ΣΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΡΘΩ ΕΠΑΘΕ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ RESET.ΜΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΑΝ ΤΩΡΑ Κ ΕΦΕΞΟΡ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ 2 ΖΑΝΑΞ 0,5 ΑΝ ΞΕΓΕΛΑΣΤΩ Κ ΒΓΩ ΧΩΡΙΣ ΖΑΝΑΞ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΘΕΝΩ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΟΨΗΜΟ ΑΝΑΣΑΣ Κ ΤΡΕΛΟ ΣΤΡΕΣ Κ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΛΥΠΟΘΥΜΙΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΦΕΞΟΡ 75MG ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΣΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΖΩ????ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ Κ ΥΠΟΨΗΝ ΕΧΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΦΤΕΙ 8 ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΖΗΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!Κ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ 18 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΔΕΝ ΓΕΙΝΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΨΤΕΜΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ.

1 ειδικός απάντησε

  • Πάρτε την παλιά αγωγή και θα δούμε αν χρειάζεται κι αυτή κάποια τροποποίηση, μιλήστε με θεράποντα ψυχίατρο.

    Θελερίτης Χρήστος

    Ψυχίατρος- Ψυχοθεραπευτής

    Ευαγγελισμός