• Γενικά θέματα
  • Υποβλήθηκε 04/11/2023

Μετά από τοποθέτηση 4 εμφυτευμάτων μίνι στην κάτω γνάθο,το ένα μου προκαλεί τρελό πονοκέφαλο,από την ημέρα τοποθέτησής τους,αυτό δικαιολογείται ;έχουν περάσει 15 μέρες.

6 ειδικοί απάντησαν

  • Δεν έχω κλινική εικόνα. Δεν μπορώ να γνωρίζω τι έχει συμβεί.
    Απευθυνθείτε ξανά στον συνάδελφο οδοντίατρο που σας παρακολούθησε για περαιτέρω πληροφορίες ή επισκεφθείτε και κάποιον άλλον οδοντίατρο για μια δεύτερη γνώμη . Ευχαριστώ

    Βασιλάκης Γεώργιος

    Οδοντίατρος

    Ιεράπετρα

  • Καλημέρα σας,ναι μπορεί να συμβεί αυτό.. και να κρατήσει κάποιες εβδομάδες.

    Γκανά Δήμητρα

    Οδοντίατρος

    Νέο Ψυχικό

  • Καλο θα ηταν να κανετε μια ακτινογραφια με τον γιατρο σας για να το ελεγξει

    Ρίζος Κωνσταντίνος

    Οδοντίατρος

    Ηλιούπολη

  • Θα πρέπει να επισκεφτείτε τον οδοντίατρο σας. Τόσο έντονος πόνος μετά από 15 ημέρες είναι αρκετά σπάνιος.

    Ανθή Στεργίου

    Οδοντίατρος

    Νέα Σμύρνη

  • Δεν νομίζω ότι δικαιολογείται. Να το συζητήσετε με τον χειρουργό που τα τοποθέτησε

    Πέττα Ευγενία

    Οδοντίατρος

    Ζωγράφου

  • Πρέπει να σας δει ο γιατρός που τα τοποθέτησε.

    Γιαννούλης Κωνσταντίνος

    Οδοντίατρος

    Πάτρα