• Γενικά θέματα
  • Υποβλήθηκε 20/01/2024

Γειά σας πήγα στον οδοντίατρο μου και μου βρήκε τρύπα στο δόντι και αφού την καθάρισε μου έβαλε κάτι άσπρο σαν σκονι μεσα.λετε να γλιτώσω το δόντι

5 ειδικοί απάντησαν

  • Μπορεί και να το γλιτώσετε.

    Γιαννούλης Κωνσταντίνος

    Οδοντίατρος

    Πάτρα

  • Το δοντι θα σωθει αν γινει η πρεπουσα θεραπεια.ετσι οπως το περιγραφετε δεν μπορει να συμπερανει κανεις τι εκανε ο γιατρος για παραδειγμα αν εκανε σφραγισμα η απονευρωση.αν ειναι ασπρο το υλικο τοτε θα προκειται για καποιο προχειρο σφραγισμα,οποτε μαλλον θα συνεχει τη θεραπεια.

    Καραχάλιος Δημήτρης

    Οδοντίατρος

    Ηλιούπολη

  • Ή σφράγισμα ή ενδοδοντική θεραπεία

    Βεράνης Βασίλειος

    Οδοντίατρος

    Πετράλωνα

  • Όλα θα πάνε καλά, εμπιστευτείτε τον γιατρό σας. Την καλησπέρα μου.

    Χαριτωνίδης Αναστάσιος

    Οδοντίατρος

    Παγκράτι

  • Τον οδοντίατρο που έκανε την εργασία πρέπει να ρωτήσετε

    Τσαούσης Ιωάννης

    Οδοντίατρος