• Ακράτεια
  • Υποβλήθηκε 27/09/2023

Γεια σας, ειμαι 26 χρονων περιπου 190 κιλα ( ξερω υπερβολικα πολλά απλα σας το λεω μηπως εχει σημασια) και εχω το εξης προβλημα: Παλιοτερα ( λεγοντας πριν 3-4 μηνες) πηγαινα ντουαλετα 3-4 φορες το βραδυ με αποτέλεσμα να χαλαω τον υπνο μου αλλα και πολυ κουραστικο, τωρα το θεμα μου ειναι αλλο εδω και 2 εβδομαδες περιπου τα κανω καθε μερα πανω μου σαν μωρο και το χειρότερο οτι δεν το αντιλαμβανομαι πολλες φορες αμεσα...αυτο το προβλημα το ειχα για χρονια σαν παιδακι μετα σταματησε απο μονο του και τωρα στα 26 χωρις καποιο προφανη λογο και αιτια ξανα ερχομαι αντιμετωπος με αυτος... Σας ευχαριστώ πολυ για τον χρονο σας! Με εκτιμηση Τασος

4 ειδικοί απάντησαν

  • Καλημέρα σας.Θα έπρεπε όσο ήσασταν παιδί να διορθωθεί το πρόβλημα αυτό ,διότι τα ενουρητικα παιδιά αν δεν θεραπευθούν γίνονται ενουρητικοι ενήλικες και η θεραπεία είναι δυσκολότερη .Σε συνδυασμό και τα κιλά σας το πρόβλημα δυσκολεύει ακόμη πιο πολύ αλλά σίγουρα θα πρέπει να σας δει ουρολόγος

    Τσακαλίδης Χρήστος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Σέρρες

  • Πιθανή νευρογενη κυστη από θέματα της σπονδυλικής στήλης.. ξηρομεριτης ουρολογος λαρισα

    Ξηρομερίτης Μάριος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Λάρισα

  • Θα πρέπει να επισκεφθείτε ουρολόγο για αξετασεις

    Χατζηδημητρίου Ευστράτιος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Παγκράτι

  • Πρέπει να ελεγχειτε για διαβήτη ΆΜΕΣΑ!

    Πανά Αντιγόνη

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Άνω Τούμπα