• Triplex καρδιάς
  • Υποβλήθηκε 30/06/2023

Ειμαι ανδρας 28 χρονων και εχω παρατηρησει οτι το πρωι συνηθως που θα σηκωθω θα μου κανει ενα χρυπο παραπανω λιγες φορες μεχρι να φαω κατι και μετα μου φευγουνε αλλα και οταν ανχωθω αποτομα με πραγματα τα οποια παλια δεν με πειραζε τωρα θα μου κανει με την μια αρρυθμια καποιες φορες την νιωθω σαν να μην εχει δυναμη και δυσκολευεται να κανει συστολη το παθαινω και με χαρουμενα πραγματα αν κατι με εξιταρει οπως το δω μια κοπελα που θελω η να οδηγησω γρηγορα θα με πιασει ενω παλια δεν μου εκανε ετσι απλα ανεβαζα παλους και δουλευε κανονικα δεν ξερω τι να πω το εχω παθει και πολλες φορες παντως που δεν κανω τπτ πυτε ανχος ουτε στρες και μπορει να με πιασει αρρυθμια τι να πω ευχαριστω πολυ

3 ειδικοί απάντησαν

  • ΠΛΗΡΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ, ΧΟΛΤΕΡ ΡΥΘΜΟΥ, ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΚΟΠΩΣΕΩΣ.

    Άγριος Ιωάννης

    Καρδιολόγος

    Κέρκυρα

  • Βάλε Holter και κάνε έναν υπέρηχο καρδιας αν όλα καλά δεν νομίζω να χρειάζεται κάτι επιπλέον

    Κεφάλας Βασίλειος

    Καρδιολόγος

    Εύοσμος

  • Μπορείτε να βάλετε ένα χόλτερ ρυθμού 24ώρου ώστε να καταγράψουμε τι ακριβώς συμβαίνει

    Σακαδάκης Ελευθέριος

    Καρδιολόγος

    Παγκράτι