• Κρυολιπόλυση
  • Υποβλήθηκε 22/03/2023

Σε πόσες μέρες βλέπεις ορατά αποτελέσματα;

8 ειδικοί απάντησαν

  • Δυστυχώς δεν είναι μια τεχνική ή τεχνολογίας που εφαρμόζουμε. Γενικά η ανταπόκριση , από ασθενείς μας που έχουν κάνει αλλου στον παρελθόν δεν ήταν πολύ θετική. Τα πάντα έχουν τις ενδείξεις τους . Καλό θα ήταν αν σας απασχολεί το τοπικό, να επισκεφθείτε έναν ειδικό να σας συμβουλεύσει.

    Σκολαρίκου Μαρία

    Πλαστικός Χειρουργός

    Κολωνάκι

  • 15 ημέρες εως 2 μήνες μετα

    Δρ. Κόκκαλης Γεώργιος

    Πλαστικός Χειρουργός

    Χαλάνδρι

  • Με την κρυολιπόλυση, βλέπεις αποτελέσματα αφού υποχωρήσει το οίδημα και η φλεγμονή, δηλαδή μετά από 3 μέρες και συνεχίζει να βελτιώνεται η περιοχή καθώς ο κατεστραμμένος λιπώδης ιστός αποβάλεται από τον οργανισμό.

    Κακέπης Μιχάλης

    Δερματολόγος - Αφροδισιολόγος

    Παλλήνη

  • Μετά 1μιση μήνα

    Ακτσαλής Ευάγγελος (Απενεργοποιημένος λογαριασμός)

    Πλαστικός Χειρουργός

    Σέρρες

  • Μετά από ένα , ενάμιση μήνα σταδιακά και στο τρίμηνο περίπου το τελικό αποτέλεσμα

    Κίμων Ταμπαρόπουλος

    Πλαστικός Χειρουργός

    Λαμία

  • Καλησπέρα σας. 1 μήνα μετά την 3η συνεδρία (πραγματοποιείται μια ανά μήνα) βλέπεις μείωση μέχρι 30% του τοπικού λίπους

    Παπάς Θανάσης

    Πλαστικός Χειρουργός

    Θεσσαλονίκη

  • Ορατά σε 2-3 εβδομάδες
    Τελικό αποτέλεσμα σε 4 μήνες

    The Medical Beauty Center - Μανωλουδάκης Νικόλαος MD, MSc, FEBOPRAS & Συνεργάτες

    Πλαστικός Χειρουργός

    Πειραιάς

  • η διαδικασια αποδιδει απο την 45 μεχρι και την 90η ημερα

    Μπίκος Αριστείδης

    Δερματολόγος - Αφροδισιολόγος

    Εύοσμος