• Κολπίτιδα
  • Υποβλήθηκε 07/03/2023

Καλησπέρα έχω υγρά κ ένα τσούξιμο νομίζω πως έχω μύκητες πως θα το περάσω όλο αυτο

7 ειδικοί απάντησαν

  • να σας δει γιατρος μηπως ειναι αλλο μικροβιο και να σας δωσει θεραπεια

    Αϊνατζόγλου Κωνσταντίνος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Θεσσαλονίκη

  • Γεια σας θα χρειαστεί να επισκεφθείτε έναν γυναικολόγο για να σας δώσει την κατάλληλη θεραπεία

    Σύριος Κωνσταντίνος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Ιλίσια

  • Ξεκινήστε με το να πίνετε πολύ νερό. Αν τα συμπτώματα επιμείνουν θα χρειαστείτε γυναικολογική εξέταση για να γίνει ορθή διάγνωση και να δοθεί η ενδεδειγμένη θεραπεία.

    Χατζηδάκη Βάλυ

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Νέο Ψυχικό

  • Καλημέρα, καλό θα ήταν να σας εξετάσει ένας γυναικολόγος, πιθανώς να χρειαστεί μια καλλιέργεια, και να σας συστήσει την κατάλληλη θεραπεία.

    Σταύρος Αρουτζίδης

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Καλλιθέα

  • Καλησπέρα σας. Πρέπει να κάνετε έναν γυναικολογικό έλεγχο και να παρθούν καλλιέργιες κολπικού υγρού. Αναλόγως των ευρημάτων θα σας δοθεί η κατάλληλη θεραπεία.

    Μπούτας Ιωάννης MD, MSc, PhD, MRBS

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Αμπελόκηποι

  • Καλησπέρα σας το πιο σωστό είναι να γίνει καλλιέργεια κολπικού υγρού και σαφώς υπάρχει θεραπεία που θα μας το πει και η καλλιέργειά ακριβώς

    Σαββούρας Οδυσσέας

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Παλαιό Φάληρο

  • Εαν εχετε τα παραπανω συμπτωματα πρεπει να ληφθει καλλιεργεια κολπικου υγρου ωστε να λαβετε τη σωστη αγωγη.

    Μήνου Νίκη

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Καλαμαριά