• Γενικά θέματα
  • Υποβλήθηκε 07/12/2023

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΛΗΓΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΣΕ ΕΜΒΡΥΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΠΛΩΝΟΜΑΙ.. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΙΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ (ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΕΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΛΟ ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ) ,ΤΟ ΠΙΟ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.. ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΜΕΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΑΣ... ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.. ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΥΣΗΞΕ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΕΡΑΣ ΚΑΠΩΣ ΣΥΝΗΛΘΑ ΑΛΛΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΛΗΓΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΡΕΨΙΜΑΤΑ.. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΠΙΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΔΗΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΝΑΛΥΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.. ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ 23 ΧΡΟΝΩΝΜΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΘΑΡΕΣ ΙΟΥΝΗΣ 2023 .. ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΠΩΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΕΤΣΙ? ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ? ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΗΧΗΤΙΚΑ?

1 ειδικός απάντησε

  • Η πιθανότητα να έχετε καρκίνο είναι μηδενική. Συστήνουμε ομως την διενέργεια γασςτροσκόπησης προς αποκλεισμού κάποιου έλκους

    Κουμούτσος Ιωάννης

    Γαστρεντερολόγος

    Νέα Ερυθραία