• Εγκυμοσύνη
  • Υποβλήθηκε 19/04/2023

Καλημέρα σας.Ειμαι 33 και με τον άντρα μου προσπαθούμε τους τελευταίους δύο μήνες για παιδάκι κ έχω σταθερό κύκλο κάθε 28μερες.4μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο ξεκίνησαν ελάχιστα καφέ υγρα.Σημερα μια μέρα πριν την περίοδο πάλι καφέ αλλά με ελάχιστο αίμα.Ανωμαλια περιόδου, εγκυμοσυνη,εγκυμοσύνη και αποβολη;

6 ειδικοί απάντησαν

  • Μπορείτε να κάνετε ένα τεστ κύησης ή μια β χοριακή. Πιθανόν απλά περίοδος.

    Πανά Αντιγόνη

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Άνω Τούμπα

  • Ένα τεστ β χοριακής αίματος και θα μας λύσει τον γρίφο!

    Χατζηδάκη Βάλυ

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Νέο Ψυχικό

  • Καλησπέρα, αν έχετε αμφιβολία τότε θα πρέπει να κάνετε μια β χοριακή σε εξέταση αίματος

    Σύριος Κωνσταντίνος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Ιλίσια

  • Ορμονική διαταραχή

    Αϊνατζόγλου Κωνσταντίνος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Θεσσαλονίκη

  • Καλησπέρα σας. Τα συμπτώματα που περιγράφεται όντως μπορεί να οφείλονται σε όλα τα παραπάνω που αναφέρατε. Μπορείτε να κάνετε ένα τεστ κύησης και αν είναι αρνητικό απλά να δείτε πως θα εξελιχθούν τα συμπτώματα σας. Φυσικά εάν συνεχίσει η ροή αίματος για πάνω από 10 ημέρες θα συνιστούσα να σας δει ένας γυναικολόγος. Ελπίζω να βοήθησα.

    Αλ-Αχμάρ Σάμερ Νικόλαος

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Πανόρμου

  • Κάντε μια εξέταση χοριακης γοναδοτροπινης και έτσι θα σας λυθεί η απορία.

    Σταύρος Αρουτζίδης

    Γυναικολόγος - Μαιευτήρας

    Καλλιθέα