• Απονεύρωση
  • Υποβλήθηκε 06/01/2024

Καλησπερα σας ειχα κανει μια απονευρωση η οποια απετυχε απ τον προηγουμενο οδοντιατρο απο οτι μου ειπαν ενας οδοντιατρος και ενας ενδοδοντιστης και μου ειχε δημιουργηθει κυστη Ξαναπηγα για ενδοδοντικη θεραπεια σε ενδοδοντιστη ολοκληρωθηκαν οι συνεδριες και περασαν καπου στους 8 9 μηνες και τωρα μου ξαναεμφανιστηκε κυστη ενω ειχαμε παρατηρησει στην ακτινογραφια οτι επουλωνεται Σε αυτην την περιπτωση τι κανω? Εξαγωγη?

7 ειδικοί απάντησαν

  • Σε αυτη την περιπτωση πηγαινετε σε καποιον να σας δει , να κανει ακτινογραφια, να κανει ορθή διάγνωση και να σας πει ποιο δοντι εχει τι.

    Μπογδανόπουλος Ηλίας

    Οδοντίατρος

    Γλυφάδα

  • Καλησπερα.Μια αξονικη του δοντιου σας θα μπορουσε να βοηθησει στην διαγνωση τους γιατρους σας.Μια εξαγωγη, εφοσον δεν μπορει να γινει κατι παραπανω,ισως ειναι μια επιλογη

    Ρίζος Κωνσταντίνος

    Οδοντίατρος

    Ηλιούπολη

  • Καλησπέρα σας και καλή χρονιά.Μπορει να συμβεί αυτό όπως και σε κάθε θεραπεία...Συμβουλευτειτε τον γιατρό σας αν μπορεί να γίνει ακροριζεκρομη.

    Γκανά Δήμητρα

    Οδοντίατρος

    Νέο Ψυχικό

  • Η ΕΞΑΓΩΓΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΛΙΝΙΚΑ!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

    Γρεβενίτης Νικόλαος

    Οδοντίατρος

    Λαμία

  • Μάλλον ναι, αλλά καλύτερα να επισκεφθείτε τον οδοντίατρο που σας παρακολουθεί

    Πέττα Ευγενία

    Οδοντίατρος

    Ζωγράφου

  • Μετα απο ακτινογραφικο ελεγχο , μια λυση θα ηταν και η ακροριζεκτομη

    Πλατανίτης Μηνάς

    Οδοντίατρος

    Πατήσια

  • Επανεξέταση από τον ενδοδοντιστή. Αυτός θα βγάλει την τελική διάγνωση.

    Γιαννούλης Κωνσταντίνος

    Οδοντίατρος

    Πάτρα