Όλα πολύ καλά, πολύ ευγενική επικοινωνία και ταχύτατα αποτελέσματα. Τα μόνα που μπορώ να σημειώσω ως όχι τόσο θετικά είναι ότι σε τηλεφωνική επικοινωνία η κοπέλα που με εξυπηρέτησε αρχικά δεν γνώριζε ότι η ζητούμενη εξέταση είχε διαφορετική τιμολόγηση
μέσω doctoranytime και ότι δεν ήταν τόσο άμεση η ανταπόκριση του κέντρου στο αίτημα μου πάλι μέσω doctoranytime. Αλλά γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη .
Όλα καλά,πολύ ευγενικοί όλοι,ολα ήταν όπως έγραφε στο doctor anytime, τίποτα έξτρα. Άμεση εξυπηρέτηση ραντεβού,άμεσα αποτελέσματα,πολύ ήρεμος κ ευγενικός ο γιατρός, πολύ ευγενική και γρήγορη η κοπέλα στην υποδοχή!