• Συρίγγιο πρωκτού
  • Υποβλήθηκε 02/02/2024

Καλησπέρα στην ομάδα και καλό μήνα. Ταλαιπωρούμαι όταν κάθομαι στο κάθισμα είμαι οδηγός ταξί. Αισθάνομαι άλλωστε κάψιμο και άλλοτε πυελικό πόνο ...δεν έχω αιμορροιδες ούτε αίμα ούτε πύον ....μια κατάσταση στο περίνεο έναν φούσκωμα ενοχλητικό ....δεν βρίσκω κάτι όταν το ψιλαφιζω....πονάω άλλοτε λίγο άλλοτε πολύ. Με πονάνε μερικές φορές και οι προσαγωγοι δεν ξέρω αν είμαι συνέχεια από κάποιο απόστημα. Επόμενη Δευτέρα θα κάνω μαγνητική περίνεο και πιο συγκεκριμένα προεδρικό συρίγγιο....κάθε γνώμη δεκτή .... ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων (από Κόρινθο)

4 ειδικοί απάντησαν

  • Ειναι διαφωτιστικη η μαγνητικη τομογραφια για το περινεο

    Τσακμάκας Δημήτριος - Σύγχρονο Ιατρείο Ορθοπρωκτικών Παθήσεων

    Γενικός Χειρουργός

    Θεσσαλονίκη

  • Με το αποτέλεσμα της μαγνητικής νέα επικοινωνία και εξέταση από χειρουργό

    Γεωργαντάς Δημήτριος

    Γενικός Χειρουργός

    Μαρούσι

  • Καλησπέρα. Συνήθως στο επάγγελμά σας είναι συχνή η αιμορροιδοπάθεια και οι περιεδρικές παθήσεις. Βέβαια στην περιοχή μπορεί να προβάλλονται ενοχλήσεις που έχουν αν κάνουν με προβλήματα μεσης η προστάτου. Η Μαγνητική θα βοηθήσει στην διάγνωση. Περαστικά σας .Είμαι στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία

    Μπροτζάκης Παντελεήμων

    Γενικός Χειρουργός

    Παλαιό Φάληρο

  • Καλησπέρα σας, η κλινική εξέταση και μαγνητική είναι η σωστότερη προσέγγιση.

    Τσαβολάκης Θεόδωρος

    Γενικός Χειρουργός

    Γλυφάδα