• Διάφραγμα μύτης
  • Υποβλήθηκε 20/03/2023

Θέλω να κάνω χειρουργείο για διάφραγμα μύτης και αισθητική μυτης

8 ειδικοί απάντησαν

  • Συνήθως η λειτουργική αποκατάσταση της μύτης συνδυάζεται και με την αισθητική της διόρθωση.
    Η ενημέρωση για τη επέμβαση στη δική σας περίπτωση συνιστώ να γίνει στο ιατρείο εξειδικευμένων ιατρών .

    Αντωνιάδης Αθανάσιος

    Πλαστικός Χειρουργός

    Θεσσαλονίκη

  • Καλό είναι να κλείσετε ραντεβού για κλινική εξέταση

    Σκολαρίκου Μαρία

    Πλαστικός Χειρουργός

    Κολωνάκι

  • Μπορείτε να έρθετε στο ιατρείο για να γίνει μία πλήρης λειτουργική και αισθητική ανάλυση της μύτης και να σας δοθούν όλες οι απαραίτητες πληροφορίες ούτως ώστε να έχετε το τέλειο αποτέλεσμα μετεγχειρητικά.

    Κορομηλάς Αθανάσιος

    Ωτορινολαρυγγολόγος (ΩΡΛ)

    Καλαμάτα

  • ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΑΙ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ,ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ

    Παφλής Μιχάλης

    Ωτορινολαρυγγολόγος (ΩΡΛ)

    Πλατεία Μαβίλη

  • Θα πρέπει να σας εξετάσω και να σας εξηγήσω για την επέμβαση που ενδιαφέρεστε

    Κίμων Ταμπαρόπουλος

    Πλαστικός Χειρουργός

    Λαμία

  • Καλησπέρα σας. Η ρινοπλαστική μπορεί να λύσει και τα 2 προβλήματά σας σε ένα χειρουργείο. Συνήθως χρειάζεται μια αξονική τομογραφία προεγχειρητικά ώστε να εκτιμηθεί η σκολίωση και οτιδήποτε άλλο σας προκαλεί δύσπνοια. Η διαδικασία γίνεται με γενική αναισθησία και χρειάζεται μια νύχτα παραμονής στην κλινική

    Παπάς Θανάσης

    Πλαστικός Χειρουργός

    Θεσσαλονίκη

  • Ο εξειδικευμένος ΩΡΛ μπορεί να διορθώσει το στραβό διάφραγμα και να κάνει και ρινοπλαστική ταυτόχρονα σε ένα χειρουργείο! Νά αποκαταστήσει δηλαδή την μύτη καί λειτουργικά καί αισθητικά!

    Θεοδόσης Αύγουστος

    Ωτορινολαρυγγολόγος (ΩΡΛ)

    Πατήσια

  • Η ρινοπλαστικη μπορει να τα διροθωσει και τα 2.

    Ακτσαλής Ευάγγελος (Απενεργοποιημένος λογαριασμός)

    Πλαστικός Χειρουργός

    Σέρρες