• Γενικά θέματα
  • Υποβλήθηκε 03/12/2023

Γεια σας εδω και 20-25 μερες εχω βγαλει κατι κοκινιλες πρωτα στο δεξι ποδι και μετα απο 3 -4 μερες στο αριστερο (αυτες τις κοκινιλες τις εβγαλα πρωτα στο δεξι και οταν εφυγαν (3-4 μερες ) στο αριστερο και μετα απο 6-7 μερες ξανα εβγαλα στο δεξι (μολις εφυγαν ξανα εβγαλα στο αριστερο και ακομα τις εχω (φευγουν απο το ενα ποδι και ξανα στο αλλο φευγουν και τα αναπαλι)) πηγα σε δερματολογο( οταν ειχα βγαλει την πρωτη φορα στο δεξι ποδι και μου ειπε οτι καπου το χτυπησα και ειναι μαζεμενο αιμα ) τοτε ειχα ησυχαση οτι δεν ειναι κατι τωρα που το ξαναειδα ανησυχισα υπερβολικα ( τον ειχα ρωτηση αν φταιει που φοραω επιστραγαλιδα (ειχα ενα τροχαιο τον γεναρη και ειχα σπαση το δεξι ποδι στον αστραγαλο και τωρα που δουλευω επειδη φοβαμε μην το τραυματισω γιαυτο φοραω επιστραγαλιδα (εβαλα και στο αριστερο για να μην το τραυματισω)) 1) ειναι επικυνδυνο 2) τι πρεπει να καμω για να μην εμφανιστη ξανα

2 ειδικοί απάντησαν

  • Θα απευθυνθείς σε αιματολόγο. Να ψάψεις το αίμα σου. Εκεί κάτι συμβαίνει.

    Στατήρης Σπυρίδων

    Ορθοπαιδικός Χειρουργός

    Αμπελόκηποι

  • Θα έλεγα να πάρετε και άλλες γνώμες και απο άλλες ειδικότητες π.χ.αιματολόγο,ρευματολόγο

    Χριστοδούλου Παύλος

    Ορθοπαιδικός - Χειρουργός Σπονδυλικής Στήλης