• Έκζεμα
  • Υποβλήθηκε 31/03/2024

ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΒΓΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΠΥΡΙΑ ΣΑΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΜΗΡΟΥΣ. ΑΥΤΑ ΤΡΙΒΟΝΤΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΥΟΝ ΚΛΠ. ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΕΜΓΑΝΙΣΤΕΙ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΒΓΗΚΑΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΕ 1 ΜΕΡΑ. ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΕΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ 15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΜΗΡΟΥΣ. ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΣΟΙ. ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΕΗΚΕ ΛΥΣΗ.. ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΦΥΛΟΚΟΚΚΟΣ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΠΑΧΟΥΣ..ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ..ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΚΡΕΜΑ...ΑΝΤΙΒΙΩΤΙΚΕΣ..ΚΟΡΤΙΖΟΝΟΥΧΕΣ..ΚΑΤΙ ΓΑΖΕΣ ΕΜΠΟΤΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΟΤΑΣΑ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΕΙΖΕΡ ΑΠΟΤΡΥΧΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ..ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΥΟΝ ΜΕΣΑ..ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΚΟΥΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΠΥΟΝ.. ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΚΕΤΟ ΠΥΟΝ ΠΡΑΣΣΙΝΟ..ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΦΕΤΙ..ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΚΑΡΥΔΙ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΤΑΝΑΤΗΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ . ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ .. ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ..ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΛΥ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΝΟΧΤΟΧΡΩΜΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ , ΛΕΡΩΝΩ ΟΠΟΥ ΚΑΤΣΩ.. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

1 ειδικός απάντησε

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡ ΣΑΣ, ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΓΙΑ ΔΙΑΠΥΗΤΙΚΗ ΙΔΡΩΤΑΔΕΝΙΤΙΔΑ !!

    Γιαννακάκης Γεώργιος

    Δερματολόγος - Αφροδισιολόγος