• Vaginitis
  • Submitted on 28/03/2023

Έχω δυσοσμία κάτω στα υγρά του κόλπου μου. Ακόμα και τώρα ενώ μου έχει τελειώσει ο περίοδο, συνεχίζει η μυρωδιά αυτή. Αλλά δεν εχω κανένα άλλο σύμπτωμα εκτός από αυτό. Ίσως και τα υγρά είναι κάπως κίτρινα και ρευστά μερικές φορές

9 specialists answered

  • Θα πρέπει να εξεταστείς από γυναικολόγο.

    Hatzidaki Valy

    Gynecologist - Obstetrician

    Neo Psychiko

  • Κάντε μια καλλιέργεια κολπικού υγρού ή και έλεγχο ΣΜΝ με PCR αν δεν έχετε παιδιά, προληπτικά. Μη πάρετε κάτι στη τύχη.

    Andrioti Liliana

    Gynecologist - Obstetrician

    Nea Erythraia

  • Καλό είναι να επισκεφθείτε έναν γυναικολόγο

    Surios Konstantinos

    Gynecologist - Obstetrician

    Ilisia

  • Καντε κολπικες καλλιεργειες κ αντιβιογραμα κ μετα θεραπεια

    Παππάς Ασημάκης (Deactivated account)

    Γυναικολόγος - Ενδοσκοπικός Χειρουργός - Μαιευτήρας

    Pefki

  • Θα πρέπει να κάνετε μια καλλιέργεια κολπικου υγρού για να δείτε αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο.

    Πανά Αντιγόνη

    Gynecologist - Obstetrician

    Ano Touba

  • Καλησπερα σας,πρεπει να γινει ληψη καλλιεργειας κολπικου επιχρισματος απο τον γυναικολογο σας για πιθανη κολπιτιδα ωστε να λαβετε τη σωστη θεραπεια .

    Μήνου Νίκη

    Gynecologist - Obstetrician

    Kalamaria

  • Είναι η κλασική κολπίτιδα από ένα βακτήριο , συνήθως μεταδίδετε από την τουαλέτα , χρειάζεται αγωγή κολπικά ή από το στόμα αντιβίωση

    Βαρχαλαμά Ευγενία

    Gynecologist - Obstetrician

    Korydallos

  • Καλησπέρα σας. Τόσο η άσχημη οσμή όσο και το μη σύνηθες χρώμα των κολπικών υγρών μπορεί να οφείλονται σε κάποια κολπίτιδα. Δεν μπορώ να σας παρέχω περαιτέρω πληροφορίες αλλά θεωρώ οτι το πιο σωστό και ασφαλές θα ήταν να εκτιμηθείτε από έναν γυναικολόγο και να κρίνει αν χρειάζεστε κάτι παραπάνω, όπως καλλιέργεια κολπικού υγρού ή φαρμακευτική αγωγή.

    Αλ-Αχμάρ Σάμερ Νικόλαος

    Gynecologist - Obstetrician

    Panormou

  • Κατά πάσα πιθανότητα έχετε κολπίτιδα. Επισκεφτείτε ένα γυναικολόγο να σας κάνει καλλιέργεια και να σας δώσει την κατάλληλη αγωγή.

    Σταύρος Αρουτζίδης

    Gynecologist - Obstetrician

    Kallithea