• Menstrual Disorders
  • Submitted on 18/05/2023

Καλημερα σας, ειμαι η κοπελα που ειχα γραψει για τα καφε υγρα! Μια μικρη διορθωση και ανακεφαλαιωση του ιστορικου μου...Ειμαι 24 χρονων, ο κυκλος μου δεν θα ελεγα γενικα οτι ειναι σταθερος, ειτε θα καθυστερησει 1-2 μερες ειτε θα ερθει φυσιολογικα...με το αγορι μου ερχομασταν καθημερινα και ελευθερα σε επαφη, τελευταια μας επαφη ηταν στις 17 απριλιου..η περιοδος μου ξεκινησε 19 απριλιου και τελειωσε στις 26...μα απο τοτε μερα παρα μερα βλεπω καφε υγρα, εκανα προχθες τεστ εγκυνοσυνης και εμφανισε μια αχνη γραμμη στο θετικο...ξανα εκανα σημερα, αλλα βγηκε αρνητικο...η διαφορα ειναι οτι σημερα, στο χαρτι βλεπω πιο ανοιχτοχρωμο αιμα, αλλα δεν εχω κανονικη ροη περιοδου...στην σερβιετα βλεπω λιγο αιμα, το περισσοτερο βγαινει στο χαρτι..και γενικοτερα ολο αυτο δεν μ εχει ξανα συμβει... Το επομενο σταδιο τωρα ποιο θεωρειτε οτι ειναι; Β χοριακη; Καποια αλλη εξεταση;

6 specialists answered

  • Γεια σας, καλύτερα ναι, να κάνετε μια β χοριακή

    Surios Konstantinos

    Gynecologist - Obstetrician

    Ilisia

  • Β χοριακη

    Βαρχαλαμά Ευγενία

    Gynecologist - Obstetrician

    Korydallos

  • Θα πρέπει να σε εξετάσει γυναικολόγος, αφού κάνεις β χοριακή αίματος και ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα αυτής.

    Hatzidaki Valy

    Gynecologist - Obstetrician

    Neo Psychiko

  • Δεν είσαι έγκυος

    Ainatzoglou Konstantinos

    Gynecologist - Obstetrician

    Thessaloniki

  • Να σας εξετάσει ένας γυναικολόγος. Υπάρχουν αρκετές πιθανές αιτίες κολπικής αιμόρροιας.

    Σταύρος Αρουτζίδης

    Gynecologist - Obstetrician

    Kallithea

  • Θα πάνε να κάνετε μια β χοριακή γοναδοτροπινη.

    Πανά Αντιγόνη

    Gynecologist - Obstetrician

    Ano Touba