• Δισκοκήλη
  • Υποβλήθηκε 30/12/2023

καλησπερα ,εκανα εγχειρηση δισκοκηλης 4 μηνες πριν.ολα πηγαν καλα ,αφαιρεσαν το κομματι χονδρου που πιεζε το νευρο .ενα μηνα εχει που γυρισα στη δουλεια .εχω ομως πιασιματα ,ολοι μου λενε οτι ειναι λογικο γιατι απο τον ιουλιο ημουβα ξαπλαωμενος λογω πονου στο ποδι μεση (και για αυτο εκανα την επεμβαση).ειναι λογικο αυτα τα πιασιματα;η πληγη μου εκλεισε ολα καλα

3 ειδικοί απάντησαν

  • Απολυτα λογικα τα υπολλειμματικα προβλήματα που αναφερετε

    Χριστοδούλου Παύλος

    Ορθοπαιδικός - Χειρουργός Σπονδυλικής Στήλης

    Θεσσαλονίκη

  • Καλημέρα σας. Θα ήταν σωστό να μιλήσετε στον συνάδερφο που σας έχει χειρουργήσει, για να πάρετε οδηγίες. Ίσως χρειάζεται να κάνετε και μια νέα μαγνητική. Είμαι στη διάθεσή σας, αν θέλετε να σας δω από κοντά για μια δεύτερη γνώμη

    Μαραθεύτης Νικόλαος

    Νευροχειρουργός

    Πλατεία Μαβίλη

  • Είναι λογικό να υπάρχουν υπολειπόμενα ενοχλήματα
    Για ο,τι σας φαίνεται ανησυχητικό συμβουλευτείτε το χειρουργο σας

    Αλαφροπάτης Ηλίας

    Ορθοπαιδικός - Ορθοπαιδικός Χειρουργός

    Εύοσμος