• Προστατίτιδα
  • Υποβλήθηκε 09/05/2024

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ. ΑΝΔΡΑΣ 41 ΕΤΏΝ. ΕΔΏ ΚΑΙ ΈΞΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΥΝΑΊΚΑ ΔΕΝ ΈΧΩ ΤΌΣΟ ΚΑΛΉ ΣΤΎΣΗ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΘΈΛΩ ΠΟΛΎ.ΕΧΩ ΠΆΕΙ ΣΕ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΈΔΩΣΕ 5 mg ΤΑΔΑΛΑΦΙΛΗ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΚΑΠΩΣ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ.ΕΧΩΝΤΑΣ ΈΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΉ ΧΩΡΙΣ ΤΑΔΑΛΑΦΙΛΗ ΈΧΩ ΧΆΣΕΙ ΤΗΝ ΣΤΎΣΗ ΜΟΥ ΚΑΤΆ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΛΊΓΗ ΩΡΑ ΣΧΕΔΌΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ. ΌΤΑΝ ΠΑΊΡΝΩ ΤΑΔΑΛΑΦΙΛΗ ΤΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΎ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΙΕ ΤΗΝ ΈΧΩ ΧΆΣΕΙ ΚΑΤΆ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΌ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΌ ΣΕΞ ΔΕΝ ΈΧΩ ΚΑΝΈΝΑ ΠΡΌΒΛΗΜΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΑΝΑΦΈΡΩ ΌΤΙ ΜΕ ΆΛΛΗ ΓΥΝΑΊΚΑ ΔΕΝ ΓΊΝΕΤΑΙ ΚΆΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΌΤΙ ΜΕ ΤΑΔΑΛΑΦΙΛΗ ΔΕΝ ΝΙΏΘΩ ΤΟ ΠΕΟΣ ΜΟΥ ΤΌΣΟ ΕΥΑΊΣΘΗΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΒΑΛΑΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ.ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΌ ΣΤΥΤΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ?

2 ειδικοί απάντησαν

  • Διάγνωση είναι αδύνατον να γίνει με αυτόν τον τροπο ,αν επιμένει το πρόβλημα θα χρειαστούν επιπλέον εξετάσεις -διερεύνηση

    Τσακαλίδης Χρήστος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Σέρρες

  • Πιθανόν είναι ψυχογενές
    Καλό θα ήταν να κάνετε ένα τριπλές συραγγοδων σωμάτων

    Χατζηδημητρίου Ευστράτιος

    Ουρολόγος - Ανδρολόγος

    Παγκράτι